Sıkça Sorulan Sorular

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?
 
İstanbul Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekküllü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.
 
Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır?
Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.
 
Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.
 
Ev Taşıma Kaç Saat Sürer?
Ev Taşıma eşya miktarına göre daha kısa ve daha uzun olmakla beraber, 3-6 Saat ve 1 iş günü içinde tamamlanır.
 
Evden Eve Nakliye Kaç Kişi İle Yapılır?
Evden eve nakliye işlemleri Şoför, Kamyon, Hamallar, Teknik Personel ve Mobilya Ustası başta olmak üzere ortalama 5-6 kişi ile yapılır.
 
Nakliyat Fiyat Aralığı Ne Kadar?
Ev Taşıma Nakliyat fiyatları aralığı 5.00 tl den başlar. 3.500 tl ye kadar çıkar. 1+1 ev taşıma ile 4+2 bir villa nın taşıma ücreti aynı değildir.
 
Evden Eve Nakliyat Sigortası Yapılıyor Mu?
Bir çok firma yapmaz. Beyoğlu Nakliyat şirketi bütün taşıma işlemlerini sigorta garantili şekilde gerçekleştirir.
 
Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?
Nakliyat sigortalarının yaptırılması konusunda yasal bir zorunluluk bulunmuyor. Şehir içi taşıma, şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma aşamalarında, kıymetli eşyalar dışında sigorta yapıldığı pek görülmüyor. (Antika veya elektronik cihazlar vb.) Şehirler arası nakliye aşamalarında nakliyat sigortası yapılmaktadır. Biz Beyoğlu nakliyat şirketi olarak her aşamada ve her koşulda Sigorta sözleşmeli taşımacılık hizmeti sunmaktayız..
 
Nakliye Asansörlü Arası Var Mı?
Evet var, Asansörlü taşıma aracımız yüksek katlı yapılara kısa sürede eşyalarınızı taşımaya yardımcı olur.
 
Taşınırken Eşya Paketleme ve Ambalajlamayı Kim Yapıyor?
Genellikle ev sahipleri hijyen ve gizlilik açısından kendileri yapıyor. Talep olması halinde Beyoğlu Nakliye firması olarak bizlerde ambalajlama yapıyoruz.
 
Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?
Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunluluktur. Çünkü kiralık depolara bıraktığınız eşyaların depolama alanlarında güvenle muhafaza edilmesi gereklidir. Depolandığı süre zarfında depo alanı içinde zarar görmesi durumunda zararlarınızı karışılacak yasal prosedürler bulunmalıdır. Bizler tüm bunları her aşamada uyguluyoruz.
 
Mobilyalarınız için marangoz ekibinizde var mıdır?
Evet ekiplerimizde marangoz, mobilya ustası, elektrikçi, tesisatçı personellerimiz mevcuttur. Bütün eşyalarınızın montajı kurulumu ve tamiri konusunda hizmetlerimiz mevcuttur.
 
Taşıma esnasında avizelerim, perdelerim, storlarımız sökülüp takılır mı?
Evet taşıma, nakliye çalışması aşamasında avizeleriniz, perdeleriniz, storlarınız sökümü, montaj ve kurulumu tarafımızca özenle yapılır.
 
Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?
Evden eve nakliyat taşıma aşamalarında kullanılan ev taşıma malzemeleri ; havalı Kraft kağıtlar, balon boncuklu naylon, plastik kapaklı kutular, streç kaplama, bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapıyoruz. Ambalajlama şekli ve aşamalarını tarafımıza danışabilirsiniz.
 
Rezervasyon yaptırmam gerekir mi ?
Kesinlikle evet. Taşınmadan en az 2-3 gün önce nakliye şirketimizi arayıp, taşınma koşulları hakkında bilgi almanızda fayda var. Aynı zamanda pazarlığınızı yaparak, taşınma günü için rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

 

Yukarı Çık